Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
23

Content

23

Wczoraj przymierzałam się do pisania notki. Próbowałam napisać coś z sensem, ale widocznie przed szkołą się nie da. Postanowiłam wreszcie zająć się tym blogiem, bo ostatnio go zaniedbałam i nawet na niego nie wchodzę. Po pierwsze muszę wreszcie znaleźć szablon, który nie znudzi mi się po tygodniu. Po drugie - mam na dysku zajebisty avatar tylko nie ustawię go do szablonu, do którego by nie pasował.
Marzy mi się mój nowy pokój w dawnym pokoju brata. Jeszcze niedługo, niedługo i zostanie odnowiony na moje potrzeby. A jeśli nie w tym roku... będę musiała poczekać aż braciszek się ożeni. Chciałabym to zobaczyć. Chłop, 25 lat, a chyba tylko ze dwie dziewczyny miał w życiu. Przynajmniej o dwóch mi wiadomo. Brrrr... nie chcę wiedzieć co z nimi robił. W końcu brat to świr i raczej nie chodzili ze sobą wzdłuż plaży.

Od jakiegoś czasu dręczy mnie pewna myśl. Wstydliwa myśl, ale nie daje mi spokoju. Chciałabym być chłopakiem. Urodzić się jeszcze raz jako chłopak. No bo... chłopcy są tacy ładni, pewni siebie, fajni, silni (przynajmniej niektórzy). Mogłabym zmienić płeć, gdybym w zamian była przystojnym, nie za bardzo umięśnionym, wysokim (niski też może być, ale nieważne), gejem ze świetną fryzurą oraz idealnie płaskim brzuchem i klatą. Coś na wzór Allena Walkera z D.Gray-man. Coś, znaczy ktoś, dokładnie w stylu Allena. Choć jeśli spojrzę na te cioty z mojej klasy to odechciewa mi się być chłopakiem.
Dziewczynom jednak jest lepiej. Owszem wyjątki są. Wszędzie. Mimo wszystko - czyż nie jesteśmy cudowne? Piękne, inteligentne, sprytne... Dobra, już kończę przechwalać naszą płeć, bo ktoś się wkurzy.

Adios


Mola 15/03/2010 17:10:33 [Powrót] Komentuj


Na serio chciałabyś być chłopakiem? Haha^^ U mnie nowa notka ;D
Gabi ;)) 6/04/2010 18:48:31
| brak www IP: 89.231.188.114

Dziewczynko,
faktycznie - widzę, że jakbyś kogoś oceniła, to osoba ta miałaby pewien problem. Jak nam - czytelnikom się nie podoba, to mamy Cię nie oceniać i mamy spieprzać, ale Ty, jak najbardziej, możesz swoich znajomych z klasy nazywać "ciotami".
To naprawdę takie fajne? Nazwać kogoś ciotą?

Chciałam napisać więcej, ale to chyba i tak nie ma znaczenia.

Pozdrawiam
Jahoda 26/03/2010 19:17:10
| brak www IP: 79.191.124.116

sprytne jak najbardziej jesteśmy i umiemy wykorzystać nasze wdzięki ;)
KK 16/03/2010 12:12:54
| brak www IP: 89.229.102.118